Denning, Melita, Phillips, Osborne - Astrální projekce - praktické základy

Astrální projekce - praktické základy
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788073362317
Cena eshop:
178 Kč
( Cena MOC: 198,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Denning, Melita, Phillips, Osborne - Astrální projekce - praktické základy

Astrální projekce neboli vědomé opuštění těla je jednou z nejradostnějších zkušeností, které můžete zažít. Je však důležité, abyste byli na svůj první výlet do astrálního světa náležitě připraveni. Kniha amerických autorů vám pro vaše mimotělní cestování bude praktickým pomocníkem a rádcem.
Poskytne vám ucelený návod jak postupovat, je psána jasným, srozumitelným jazykem a provede vás od fáze počátečních příprav až k dobrodružstvím ve sférách, před nimiž se člověk sklání v posvátné úctě. V průběhu svých poutí pochopíte skutečnou podstatu existence i neobyčejný potenciál své duše. Oproštěnost od omezujících fyzikálních zákonů či nezávislost na materiálním těle jsou nejen neuvěřitelně osvobozující pocity, ale i živé důkazy o skutečnosti, že vědomí – v životě i po smrti – je nezávislé na fyzickém těle.
V této knize mimo jiné najdete: – čtyři jasně formulované programy, které vás připraví na astrální zážitky – způsoby pozorování fyzické sféry z astrálního těla – souvislosti mezi sněním a astrálním cestováním – objasnění povahy astrální sféry a astrálního těla – zajímavé vhledy do astrálního cestování v párech a do astrálního sexu – množství příkladů, praktických rad a upozornění.
Kód titulu: 9788073362317
Autor: Denning, Melita, Phillips, Osborne
Nakladatel: Fontána
Jazyk: čeština
EAN: 9788073362317
Rok vydání: 2017
Počet stran: 158
skrýt