Štorcová, Jana - Karty Našeho Vnitřního dítěte

Karty Našeho Vnitřního dítěte
Dostupnost
skladem
Kód titulu
9788090632707
Cena eshop:
630 Kč
( Cena MOC: 700,- )  Sleva 10 %
ks

Popis titulu: Štorcová, Jana - Karty Našeho Vnitřního dítěte

Každý z nás a není to nakrátko, nosí v sobě svoje Vnitřní děťátko. Po celý život nese si je v sobě. V dobách zlých smutní, v době dobré raduje se…, když se rozzlobíš, vyděšeně kouká. Je to jen dítě a zatím si brouká, čeká, čeká… Na tobě je jen, jaký osud mu bude předurčen…

Ukázka ze čtvrtého kartářského díla české autorky Jany Štorcové tentokrát promlouvá k našemu nitru, k nejcitlivějšímu vnitřnímu já, k Vnitřnímu dítěti. V jaké chvíli Vás karty osloví? Kdy vezmete své Vnitřní dítě za ruku a půjdete společnou cestou lásky? Na vše najdete odpověď s 56 kartami a knihou Našeho Vnitřního dítěte. Anděl strážný s Vnitřním dítětem vás provázejí celý život, promlouvají, varují, radí, napovídají, pomáhají při veškerém vašem jednání, vedou vás cestou světla. Soubor Našeho Vnitřního dítěte vás lehce navede a spojí s hloubkou duše.

Autorčin text doprovázený ilustracemi z československé malířské tvorby Helenky Struhárové a Lukáše Kohla je dílem snadno srozumitelným pro každého z vás. Rovněž je vhodný pro zkušené kartáře při výkladu budoucnosti. Vysvětlí vám vnitřní pocit a napoví o spokojenosti v situaci, která vás čeká a na niž se ptáte.
Kód titulu: 9788090632707
Autor: Štorcová, Jana
Nakladatel: Štorcová Jana
Jazyk: čeština
EAN: 9788090632707
Rok vydání: 2015
Obsahuje: 1x vazba neurčena, 1x hrací karty
skrýt