Khom, Jiří, Khom, Pavel - Objev univerzální jednoty

Objev univerzální jednoty
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788075480934
Cena eshop:
440 Kč
( Cena MOC: 489,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Khom, Jiří, Khom, Pavel - Objev univerzální jednoty

Kniha obsahuje léčivé geometrické obrazce – MANDALY a „svatý grál“ jako Mandalu světa. Vysvětluje podstatu světla a jeho rychlosti. Odpovídá na otázku původu člověka a života na Zemi.
Odkud pocházíme a kam směřujeme? Je vesmír a náš svět hmotné povahy anebo je mentální – stvořený Bohem a duchovními bytostmi? „Svatý grál“ z pohledu mystiky a hermetické filozofie, jako duchovní světelná podstata vesmíru a člověka, musí být totožná i s vědeckým pohledem na fyzikální podstatu světla. Tato kniha vám ukáže pravý smysl slova duchovno.
V dnešní době se bohužel slovo duchovno a zdravý životní styl stává určitým „mainstreamem“. Vyučují ho lidé, kteří mají takzvané duchovní ego a snaží se do této pasti chytit i další. Tato kniha je pravým opakem. V knize je přes 260 obrázků, z toho většina nakreslených autorem. Tyto obrázky slouží čtenáři k meditaci.
Ponořte se do zajímavého vnímání duchovna a třeba budete mít to štěstí, že se vám pomocí této knihy otevřou určité skryté vlastnosti, o kterých ani netušíte, že v sobě máte.
Kód titulu: 9788075480934
Autor: Khom, Jiří, Khom, Pavel
Nakladatel: Má kniha.cz
Jazyk: čeština
EAN: 9788075480934
Rok vydání: 2021
Počet stran: 358
skrýt