Kinslow, Frank J. - Když se vám nic nedaří, zkuste dělat NIC

Když se vám nic nedaří, zkuste dělat NIC
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788075540140
Cena eshop:
251 Kč
( Cena MOC: 279,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Kinslow, Frank J. - Když se vám nic nedaří, zkuste dělat NIC

Nic pracuje jako nic! Nic je ideální učitel. Učí příkladem. Je neohrožující, klidné a tolerantní. Nechová zášť a nikdy se necítí provinile. Vždy je přítomné, nikdy se nestará o budoucnost nebo minulost. Nic je protiváhou šíleně hektickým životům, které vedeme. Udělá vás šťastnějšími, zdravějšími a úspěšnějšími.

Nicnedělání je perfektní technika
Na nejnovějších vědeckých myšlenkách vám tato průkopnická kniha představí mimořádné výhody nicnedělání. Na těchto stránkách se rodí nová filozofie lidského potenciálu. Prozkoumáte-li tuto filozofii, najdete odpovědi na mnoho otázek, které nešly do hlavy nejen vám osobně, ale lidstvu jako celku. Budete-li praktikovat tyto techniky, zažijete zlepšení zdraví, větší naplnění svých talentů a možností a delší, spokojenější život.

Nedělejte nic, jen si užívejte výsledky
Získejte výsledky ze svojí první zkušenosti. Naučíte se deset praktických a okamžitě účinných technik, které vyžadují minimální úsilí, žádné znalosti, žádné myšlenky, žádné emoce, a dokonce nevyžadují ani víru v samotný proces. Výsledek začíná okamžitě a nadále roste dlouho poté, co tuto knihu odložíte stranou. Tak, jako by jste tam byli s ním, Dr. Kinslow vás osvítí a inspiruje k radosti, k možnostem a síle nic nedělat.
Kód titulu: 9788075540140
Autor: Kinslow, Frank J.
Nakladatel: Anag
Jazyk: čeština
EAN: 9788075540140
Rok vydání: 2016
Počet stran: 192
skrýt