Emoto, Masaru, Fliege, Jürgen - Léčivá síla vody

Léčivá síla vody
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788072812233
Cena eshop:
269 Kč
( Cena MOC: 299,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Emoto, Masaru, Fliege, Jürgen - Léčivá síla vody

Řadu let fascinují celý svět ojedinělé výzkumy, které provádí japonský badatel Masaru Emoto. Používá k nim „obyčejnou“ vodu. Tento pradávný symbol lidské duše však dokáže zjevit neuvěřitelné skryté skutečnosti.
Výpravná publikace Léčivá síla vody, na jejíž přípravě se podílel německý pastor Jürgen Fliege, podává přesvědčivé důkazy toho, o čem psali zasvěcenci všech dob, co věděli i staří alchymisté a velcí duchovědní badatelé. Voda, jak se dozvíte na stránkách této strhující knihy, je schopna vstřebat a předat dobré nebo špatné vibrace a myšlenky, má vynikající sotva očekávanou paměť a lze ji různými způsoby ovlivnit, a to jak pozitivně, tak i negativně. Voda vnímá hudbu, protože reaguje na její vibrace. Dokonce se ukazuje, že „umí číst“, že je schopna reagovat na duše a podstatu slov a jejich morfogenetická pole.
Jen málokdy se někomu v dějinách podařilo prokázat existenci skrytého, lidským smyslům neviditelného světa tak přesvědčivě, jako právě tomuto výjimečnému japonskému badateli. Jeho kniha je podnětem k tomu, abychom změnili svůj postoj nejen k této životadárné tekutině, ale také ke svému vlastnímu životu, k myšlenkám a činům.
Kód titulu: 9788072812233
Autor: Emoto, Masaru, Fliege, Jürgen
Nakladatel: Eminent
Jazyk: čeština
Rok vydání: 2005
Počet stran: 138
skrýt