Jílek, Dušan - Profesionální telefonování

57

Profesionální telefonování
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788075683755
Cena eshop:
257 Kč
( Cena MOC: 286,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Jílek, Dušan - Profesionální telefonování

Kniha „Profesionální telefonování" je napsaná jako pomůcka pro vedení telefonních hovorů v obchodní praxi firem, speciálně v segmentu B2B (firmy obchodují s firmami).
Je určena prodejcům, obchodníkům, obchodním zástupcům, technickým konzultantům a pracovníkům obchodních oddělení či zákaznického servisu.
Druhé vydání je rozšířené o aktivní telefonování v dobách krize (např. koronavirové pandemie).
V 57 kapitolách najdete rozbor a popis dovedností a postupů pro úspěšné telefonování. Postupně se seznámíte s tím, jak se připravit a začít aktivně telefonovat. Jak domlouvat termíny schůzek nebo prezentací. Jak umět komunikovat s různými typy lidí. Jak po telefonu sdělit obchodní nabídku i jak zvládat námitky a další dovednosti.
Oproti prvnímu vydání přibylo porovnání, co je vhodné řešit osobní, telefonickou nebo e-mailovou komunikací. Druhé vydání je však zejména rozšířené o kapitoly, které se zaměřují na aktivní obchodní telefonování v časech krize. Popisuje, jak provést průzkumný telefonát a jak na něj navázat cíleným aktivním voláním s konkrétní nabídkou.
Kniha poslouží nováčkům jako dobrý návod k tomu, aby se do telefonování rychle pustili a dosáhli očekávaných výsledků. Pokročilým a zkušeným obchodníkům přinese tipy a nápady, jak postupovat v některých specifických situacích - každý se může v něčem zlepšit.
Knihu má praktický formát A5 a je svázána do kroužkové vazby. Pohodlně se v ní listuje a může ležet otevřená na správném místě na vašem pracovním stole.
Kód titulu: 9788075683755
Podtitul: 57
Autor: Jílek, Dušan
Nakladatel: powerprint
Jazyk: čeština
EAN: 9788075683755
Rok vydání: 2021
Počet stran: 146
skrýt