Larsen, Christian, Miescher, Bea - Spiráldynamik

Spiráldynamik
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788088395034
Cena eshop:
448 Kč
( Cena MOC: 498,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Larsen, Christian, Miescher, Bea - Spiráldynamik

Přirozenost stojí za tajemstvím úspěchu „bez bolesti v pohybu"! Největším nepřítelem přirozenosti jsou špatné pohybové návyky. Co jednou začalo špatným držením těla nebo nesprávnými návyky, z toho se po letech stává bolestivý problém. To platí pro přetíženou šíji, prohnutí v kříži, bolavá kolena, ale i hallux valgus.
Kniha nabízí top cviky Spiraldynamik, s jejichž pomocí můžete úspěšně čelit nesprávnému postoji a bolestem jednoduše tak, že se znovu naučíte anatomicky správně pohybovat. Ve cvičení podle Spiraldynamik se s ohledem na evoluci zrcadlí nejdůležitější archaické pohyby.
Ty, které člověk „cvičil“ a jež ho spoluutvářely po miliony let: chůze, úchop, hod, opora atd. Toto spektrum vám nabízí možnost cvičit archaické pohyby i v běžném životě.

Najdete tu impulzní trénink pánevního dna, při chůzi po schodech pomůže proti bolestem zad, krátká chůze k automatu na kávu otevře třísla, každé vstávání umožní správné nasměrování kolen, pohled do strany vede k mobilizaci hrudní páteře, při úklidu nádobí trénujete pohyblivost ramenních kloubů, při jízdě autem s oběma rukama na volantu zdokonalujete stabilitu ramen.
Kód titulu: 9788088395034
Autor: Larsen, Christian, Miescher, Bea
Nakladatel: Poznání
Jazyk: čeština
EAN: 9788088395034
Rok vydání: 2021
Počet stran: 272
skrýt