Buchtel, Jaroslav - Trénink dětí a mládeže ve volejbalu

Trénink dětí a mládeže ve volejbalu
Dostupnost
není skladem
Kód titulu
9788024638119
Cena eshop:
198 Kč
( Cena MOC: 220,- )  Sleva 10 %
Není dostupný

Popis titulu: Buchtel, Jaroslav - Trénink dětí a mládeže ve volejbalu

Předkládaná publikace si klade za úkol přinést volejbalové veřejnosti širší poznatky z oblasti teorie a praxe tréninku dětí a mládeže ve volejbalu. Z hlediska věku zahrnuje děti od šesti do dvanácti let a mládež od dvanácti let (u děvčat do sedmnácti let a u chlapců do osmnácti let).
Úvod tvoří vybrané pasáže z pravidel všech pěti druhů minivolejbalu a šestkového volejbalu. V následujících kapitolách se pokračuje charakteristikou herních systémů, kombinací a činností jednotlivce ve volejbalu, jejich nácvikem a tréninkem s příklady průpravných a herních cvičení a druhů hry, které je možné použít pro trénink.
Každá z kapitol je zakončena diagnostikou herních a volejbalových dovedností. Celý text je doplněn názornými schématy, kinogramy a fotografiemi.
Publikace navazuje na učebnice Teorie a didaktika volejbalu a Trénink volejbalu, s nimiž tvoří celek pomáhající přispět k získání teoretických vědomostí a praktických didaktických znalostí pro nácvik a zdokonalování v tréninku zájemců o volejbal.
Učebnice je určena především posluchačům studia sportovních her se specializací na volejbal na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, učitelům, trenérům a cvičitelům mládeže.
Kód titulu: 9788024638119
Autor: Buchtel, Jaroslav
Nakladatel: Karolinum
Jazyk: čeština
EAN: 9788024638119
Rok vydání: 2018
Počet stran: 148
skrýt