A naposled konvalinky
Kód: 0374566
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Detailní popis produktu
Hrdinkami románu jsou dvě ženy, dvaadevadesátiletá Magda a její mladší příbuzná - praneteř Eva. Magda je vážně nemocná a rozhodne se dobrovolně odejít ze světa. Právě Evě odkáže vybavení svého domu, své osobní věci a nějaké peníze. Napíše jí velmi dlouhý dopis a ozřejmí jí některé události, které výrazně poznamenaly vztahy v rodině. Eva tak postupně proniká do tajemného a dramatického příběhu ženy, která navzdory těžké době, v níž žila, dokázala prožít bohatý a smysluplný život.Doplňkové parametry
Kategorie: | Beletrie |
---|---|
EAN: | 9788024392059 |
Autor: | Jarmila Pospíšilová |
EAN: | 9788024392059 |
Jazyk: | cze |
Počet stránek: | 200 |
Druh produktu: | kniha, vázaná vazba |
Rok vydání: | 2020 |
Položka byla vyprodána… |
Nakladatelství MOBA patří mezi největší nakladatelské domy v České republice. Vydává kvalitní knihy v mnoha edicích, jako jsou Severská krimi, Historický román, Světová krimi, Historická krimi, Literatura faktu, Původní česká detektivka, Společenský román nebo Rádce.
Mezi kmenové autory nakladatelství patří například Vlastimil Vondruška, Hana Marie Körnerová, František Niedl, Alena Jakoubková, Naďa Horáková, Jan Bauer, Štěpán Javůrek a další.