Šátky, šály, kravaty
Kód: 0317727
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Detailní popis produktu
Možná se to nezdá, ale šátky, šátečky i šály mají velkou moc - umí doladit, zjemnit, příjemně dotvořit a zaručeně oživit celkový vzhled oblečení. Umí také dodat eleganci a ženskost vašemu šatníku i podpořit vaši náladu. Jen jim to musíte dovolit...Jako doplněk lze používat šátky a šály nejen v různých barvách a vzorech, ale i různě velké a různě dlouhé - stačí je omotat kolem krku, pasu či hlavy a zvládnout různé způsoby vázání.
A právě s naší knížečkou plnou inspirace a více jak třiceti ilustrovanými návody se to naučíte rychle a jednoduše a uvidíte, že jen málokterou z vás nechají šátky chladnou. Aby knížka plná módního uzlování byla kompletní, nechybí ani základní a nejpoužívanější způsoby vázání kravat a motýlka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umění | 
|---|---|
| EAN: | 9788075535467 | 
| Autor: | Šárka Pavličová | 
| EAN: | 9788075535467 | 
| Jazyk: | cze | 
| Počet stránek: | 104 | 
| Druh produktu: | kniha, brožovaná vazba | 
| Rok vydání: | 2018 | 
Nakladatelství Triton se věnuje především odborné lékařské, psychologické a historické literatuře, ovšem vydává i křesťanskou literaturu, biografie, sci-fi & fantasy a knihy pro děti.
