Zkus cestu s Dagmar

Kód: KOS536050
10 hodnocení
439 Kč
SKLADEM

Detailní informace

23 let lásky ke knihám
Žijeme knihami už od roku 2001. Máme přehled a umíme dobře poradit.
Dárek - magazín Knihkupec
Magazín Knihkupec zdarma jako dárek
Ke každé objednávce dostanete od nás magazín Knihkupec
Nezávislé rodinné knihkupectví
Protože nespadáme pod velké řetězce, nabízíme rozmanité knižní srdcovky.
Unikátní výběr
Přes 45 tisíc knih včetně novinek i starších a nekomerčních pokladů.

Detailní popis produktu

EXKLUZIVNÍ cestovatelský deník, který vás s Dagmar zavede na mnoho míst, včetně Nového Zélandu, malebné země Pána prstenů, Holandska, země barevných tulipánů, Mexika, země exotiky, Sardinie, kouzelného ostrova dlouhověkosti.
Autorka, která se narodila ve malém městě v České republice, je osamělou cestovatelkou: strávila čtrnáct let svého života na cestách! Její příběhy si můžete pohodlně přečíst ve svém křesle, nechávajíce se jimi unést, abyste objevili zvláště poutavý příběh. Dagmar v tomto deníku sdílí své zážitky, pocity a vědomosti vždy s pozitivním myšlením. S jejími příběhy bude možné pochopit, jak setkání s jinými kulturami může změnit váš život od základů!
"Vyzkoušejte cestu s Dagmar" je ideální pro všechny, kteří milují cestování a objevování nových míst, protože cestování se stává nástrojem pro osobní změnu. Kromě toho je kniha obohacena více než 90 originálními a barevnými fotografiemi: průvodcem krásou zemí, které autorka navštívila.
Kniha je určena všem, kteří často cestují nebo se připravují na svou první cestu! NENÍ TO JAKÁKOLI KNIHA! Je to cesta proměnou!
Co najdete v této knize? O tom, jak se česká dívka dostala na Nový Zéland a jak tam žije, studuje a pracuje. Jaké to je žít, vařit a spát ve voze po dobu 47 dnů a zda jsem se někdy cítila vystrašená. Proč by bylo skvělé žít v Mexiku. Jak obtížné je odmítnout cyklistiku v Nizozemsku. Proč turisté vidí Sardinii jinak než místní. Jak porozumět tomu, co je v životě důležité, a najít sebe sama. A mnoho dalších zajímavých faktů, tipů a receptů na přežití v jakékoli zemi na světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestopisy a reportáže
Autor: Soňa Bulbeck
EAN: 9788011039233
Jazyk: cze
Počet stránek: 175
Druh produktu: kniha, brožovaná vazba
Rok vydání: 2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: